Haber

Gönül Dağı futbolcuları “Artık tek yürek olma zamanı” mesajı paylaştı.

TRT 1’in sevilen dizilerinden Gönül Dağı’nın oyuncuları, merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından sosyal medyada “Artık tek yürek olma zamanı” mesajı verdi.

TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı’nın paylaştığı videoda Ege Aydan, Utku Ateş, Erdal Cindoruk, Ulviye Karaca, Nuri Gökaşan, Zümre Meğreli, Ali Düsenkalkar, Eser Eyüboğlu, Yavuz Sepetçi ve diğer oyuncular, “6 Şubat 2023. çok zor bir gün Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Diyarbakır, Adana, Malatya belki de yüzyılın en büyük felaketiyle sarsıldı.Felaket büyük acımız büyük ama Türk milleti olarak bunu da atlatacağız. birlikte, inanarak, yardımlaşarak, katlanarak. Şimdi tek yürek olma zamanı. Geçmiş olsun Türkiyem.” mesajını oku

Sobacı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Acımız ne kadar büyükse, emeğimiz de, imkanlarımız da, beraberliğimiz de o kadar büyük. Ulus devlet bu tarihi musibeti hep birlikte aşar, yaralarımızı hep birlikte saracağız. Dualarımız esenlik olsun.” Bölgedeki vatandaşlarımızla, sahadaki kahramanlarımızla, artık tek yürek olduk, olma zamanı.” sözüyle paylaştı.

ferizlihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu